Resort Chale Da Prata
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gasten die in Resort Chale Da Prata Curvelo verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.
Dit hotel in Curvelo is ook 123 km van Sete Lagoas.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Sauna
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Flat-screen TV
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 14:00 tot 18:30
Uitchecken: tot 12:00
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een parkeerplaats bij Resort Chale Da Prata?
Ja, Resort Chale Da Prata biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Resort Chale Da Prata?
Resort Chale Da Prata biedt Chalet en Basic Driepersoonskamer om eruit te kiezen. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Resort Chale Da Prata?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Resort Chale Da Prata.